Punutud võrkaed

Punutud piirdeaiavõrk
eestimaise toomisega

Punutud võrkaed

Punutud võrkaed

Pakume turul punutud piirdeaiavõrku eestimaise tootmisega, mis annab seniolematud võimalused piirdeaeda vajavale kliendile. Punutud aiavõrku tehakse erineva traadipaksuse ja silmamõõduga, tsingituna ja PVC kattega. Projekti rahastas Euroopa Regionaalarengu Fond summas 15 000 EUR.

Punutud võrkaed

Punutud võrk on piireaedade jaoks mõeldud toode, mis annab elastse aia ja lihtsa paigalduse ilma nähtavate jätkukohtadeta. Võrk sõna otseses mõttes punutakse traadihaaval kokku. Tulemus on keevituste vaba, ehk talub palju rohkem mehhaanilist mõjutamist kui keevisvõrk.

Punuvõrgu tootmine on paindlik, andes seega võimaluse teha projektipõhiselt erinevate silmamõõtudega aeda säästes niimoodi oluliselt raha.  Suudame toota punutud võrku kõrgusega kuni 3 meetrit, silmamõõduga 20x20mm – 100x100mm ja traadipaksusega kuni  4mm. Traati pakume nii terast kui alumiiniumi. Terastraadi puhul saame pakkuda tsingitud ja ekstratsingitud tootena. Samuti on võimalik punuda võrk traadist, mis on kaetud PVC või PE plastikuga.

Punutud võrkaed

Garantii punutud võrgule oleneb suuresti pinnakattest ja jääb vahemikku 7-15 aastat!

Punuvõrk on Eestis suuresti kasutuses ja palju on neid kohtasid, kus on vaja olemasolev piirdeaed näiteks osaliselt asendada – sellisel juhul saame teha täpselt sobiva toote. Samuti juhtudel, kus küll piirdeaed vahetatakse välja, kuid soovitakse kasutada olemasolevaid poste – sellisel juhul on punutud võrk asendamatu. Samuti on punutud võrk väga hea lahendus kohtades, kus piirdeaia kõrgused vahelduvad – punuvõrguga annab paindlikult lahendada erinevatest kõrgustest tingitud küsimusi. Punuvõrk on soodsam, efektiivsem ja vastupidavam kui analoogid, nt keevisvõrk või keevispaneelid.

Punutud võrkaed

Lai tootevalik

Punutud võrkaed

Kiire tarne

Punutud võrkaed

Kohaliku tootja garantii

Punutud võrkaed

Soodsad projektipõhised hinnad

Tooted

Tsingitud aiavõrk

PVC kattega aiavõrk

Lisavahendid

Postid, pingutustraat, kinnitused, kaldtoed jms

Kontaktid

Punutud võrkaed

METWIRE OÜ
Registrikood: 16208010
Marko Sandre

Punutud võrkaed

ⓒ METWIRE OÜ Kõik õigused on kaitstud

ⓒ METWIRE OÜ Kõik õigused on kaitstud